تاریخچه

 

 شرکت پردازش های عصر ماهواره «P.A.M » برای پوشش نیازهای مشتریان و ارائه راهکارهای جامع در زمينه فن آوري اطلاعات و ارتباطات ICT و معماری اصولی زیرسازه های ارتباطی شبکه های مبتنی بر LAN,WAN, MAN ، توسط جمعی از متخصصین با سابقه این حرفه در سال 1377 بنیان نهاده شد.

شرکت P.A.M با اتکا به تجارب گسترده متخصصین و سرمایه گذاری خود در زمینه های مهندسی و بازرگانی ماموریت خود را تحقیق و دستیابی به آخرین دستاوردهای روز دنیا در رابطه با تکنولوژی های شبکه های ارتباطی قرار داده است.

علاوه بر تجربه ، تخصص و دارا بودن مدارك حرفه اي بين المللي در زمینه شبکه و ارتباطات دیتا توانمندي خود را جهت تامین و اجراي پروژه هاي بزرگ به اثبات رسانده‌ است و با سرمایه گذاری کلان خود در این زمینه سهم وسیعی از این بخش را به خود اختصاص داده است.

این شرکت با اجرای پروژه‌هاي متعدد در ابعاد گوناگون ، تخصص و تجربه منحصر به فردی را در زمینه تکنولوژی شبکه‌های پیشرفته و مباحث اطلاع رسانی كسب كرده که این تجربه و تخصص را به صورت كاملاً علمی/کاربردي در اختيار شركت ها ، سازمان ها و نهادهاي گوناگون در قالب جلسات مشاوره قرار  می دهد.

رابطه شرکت پردازش های عصر ماهواره با مشتريان رابطه اي دو سويه و مبتني بر منافع مشترك بوده و حفظ رابطه بلند مدت با مشتريان استراتژي اصلي ما مي‌باشد. مشتريان شرکت P.A.M اين شركت را مشاوري قابل اعتماد ، سرمایه گذاری توانا و بازوي اجرايي در زمينه فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات مي‌دانند.

فعالیت تجاری این شرکت بر روی طیف وسیع و متنوع از تجهیزات فعال و غیر فعال شبکه با مارکهای معتبر جهانی ، دستگاه هایUPS می باشد که این مجموعه را قادر ساخته در ارائه جدیدترین راه حل های تکنیکی و تکنولوژیکی قابل اجرا و متناسب با در خواست مشتری توام با در نظر گرفتن جنبه های اصولی و اقتصادی پروژه، از توانایی و قدرت انعطاف بالایی در تامین تجهیزات، طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی برخوردار باشد .

شرکت پردازش های عصر ماهواره در خصوص انواع تجهیزات Active ، Passive و ابزارهای تخصصی Test & Measurement Instrument قادر به ارائه مشاوره ، راهکار، طراحی و پیاده سازی ، تست ، راه اندازی و نگهداری پروژه هایی با زیرساخت های استاندارد باگارانتی های طولانی مدت می باشد.

 

واحدهای مختلف شرکت P.A.M با بهره گیری از استانداردهای جهانی و متخصصین آمورش دیده و همچنین با در اختیار گذاشتن سرمایه های تجاری، علمی و تجربی خود از کاملترین مراحل کارشناسی و بازرگانی تا اجرای بسترهای سالم ارتباطی ، کلیه نیازهای همکاران و مشتریان گرامی در زمینه شبکه های ارتباطی و رایانه ای را تامین نماید.